Jeśli wszystkie przygotowania są za Wami, ale chcielibyście, aby w tym wyjątkowym dniu ktoś czuwał nad ich prawdiłowym przebiegiem, zdjął z Was i Waszych rodzin, trud i stres związany z dopilnowaniem wszystkiego jak należy, propozycja z tego pakietu będzie dla Państwa idealna. 

Praca przy koordynacji uroczystości ślubnej nie ogranicza się tylko do dnia uroczystości. Konsultant, któremu powierzycie koordynację dnia uroczystości ślubnej czy weselnej, na kilka dni przed wydarzeniem, przygotuje, w uzgodnieniu z Państwem oraz wszystkimi Państwa podwykonawcami, szczegółowy scenariusz uroczystości.

I tak jak w przypadku koordynacji uroczystości w pełnym pakiecie, w dniu uroczystości, od wczesnych godzin rannych do późnych godzin nocnych, konsultant będzie do Państwa dyspozycji. Jego zadaniem jest pilnowanie poczynionych ustaleń czyli tzw. scenariusza uroczystości, w tym stawiennictwa i terminowości wszystkich podwykonawców oraz jakości ich pracy. Konsultant zajmie się obsługą i organizacją logistyczną przygotowań i całości uroczystości.

Jego pomoc to również bieżące i dyskretne rozwiązywanie nieprzewidywalnych sytuacji, tak, aby Wasz dzień nie został w żaden sposób zakłócony.