Pakiet ten stanowi idealne rozwiązanie  dla Par, które nie zaczęły jeszcze przygotowań do uroczystości, lub zaczęły je w niewielkim stopniu.

W tym pakiecie otrzymują Państwo kompleksową opiekę konsultanta ślubnego, który zajmie się organizacją Państwa uroczystości od A do Z oraz będzie z Państwem przez kilkanaście godzin  w dniu uroczystości, czuwając nad jej prawidłowym przebiegiem. 

Konsultant na etapie przygotowań opracuje dla Państwa koncepcję uroczystości, harmonogram przygotowań, budżet. W kolejnym etapie przedstawi propozycje wszystkich podwykonawców, których usług będziecie Państwo potrzebować: fotografów, wizażystów, dekoratorów, cukierników, sal weselnych etc. Przygotuje również propozycje materiałów drukowanych, zadba o upominki dla gości, o podziękowania dla rodziców. Konsultant będzie obecny podczas negocjacji i podpisywania umów, a jeśli będzie taka potrzeba,  dopełni formalności w Państwa imieniu.

Na całym etapie przygotowań będzie pilnował terminów płatności, potwierdzał na bieżąco dotychczasowe ustalenia z podwykonawcami, a po zakończonej uroczystości, zadba o wszystkie rozliczenia końcowe z fotografem, kamerzystą, obiektem weselnych etc.

Koordynacja

Nieodzownym elementem tego pakietu jest koordynacja uroczystości przez konsultanta.

W dniu uroczystości, od wczesnych godzin rannych do późnych godzin nocnych, konsultant będzie do Państwa dyspozycji. Jego zadaniem jest pilnowanie poczynionych ustaleń czyli tzw. scenariusza uroczystości, w tym stawiennictwa i terminowości wszystkich podwykonawców oraz jakości ich pracy. Konsultant zajmie się obsługą i organizacją logistyczną przygotowań i całości uroczystości. 

Jego pomoc to również bieżące i dyskretne rozwiązywanie nieprzewidywalnych sytuacji, tak, aby Wasz dzień nie został w żaden sposób zakłócony.

Stone Heartphotodune-310509-wedding-flowers-m